Şube Öğretmenler Kurulu Sene Başı ŞÖK Toplantıları 2019-2020

2019-2020 eğitim öğretim yılı Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı tutanağı için örnek arayan arkadaşlar için ortaokul 5 – 6 – 7 – 8.sınıflar düzeyinde güncel ŞÖK toplantıları sitemizde. ŞÖK tutanaklarını paylaşmadan önce bilinmesi gereken önemli bilgileri tekrar hatırlatmak isteriz. Şube öğretmenler kurulu ne zaman toplanır, ne görüşülür gibi önemli konuları bilmekte fayda vardır. Bu konularda kısaca açıklama yapmak gerekirse:

Şube öğretmenler kurulu, okul yönetimince yapılacak planlamaya göre birinci (Değişik ibare:RG-20/08/2007-26619) dönemin ikinci ayında, ikinci (Değişik ibare:RG-20/08/2007-26619) dönemin birinci veya ikinci haftasında ve yıl sonunda okul müdürü ya da görevlendireceği müdür yardımcısı veya şube rehber öğretmeninin başkanlığında toplanır. Ayrıca, gerektiğinde şube rehber öğretmeni veya okul rehber öğretmeninin önerisinin okul yönetimince uygun görülmesi hâlinde de toplanabilir.

  • Kişilik durumu değerlendirmesi
  • Beslenme durumu değerlendirmesi
  • Sağlık durumu değerlendirmesi
  • Sosyal İlişkiler değerlendirmesi
  • Ekonomik durumu değerlendirmesi
  • Başarı durumu değerlendirmesi
  • Problemin çözümü için neyapılacağı

Şube öğretmenler kurulu toplantısında yukarıdaki her bir madde bir şubedeki her öğrenci için ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Aşağıdaki tutanaklarda da boş formlar yer almaktadır.

5.Sınıf 1.Dönem Sene Başı ŞÖK 2019-2020

6.Sınıf 2019-2020 Sene Başı 1.Dönem ŞÖK

2019-2020 Yılı 7.Sınıf Sene Başı 1.Dönem ŞÖK

8.Sınıf Sene Başı 1.Dönem ŞÖK 2019-2020

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Author: Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir