Liselere Giriş Çarpanlar Katlar Örnek Sorular

8.Sınıf liselere giriş sınavı yardımcı sorular, online test. Yayınlanmış örnek sorular içerisinden çarpanlar-katlar olanlarıyla size özel bir mini test hazırladık. İsterseniz sınıfta akıllı tahta üzerinde, isterse de öğrenciler evlerinde kağıt-kalem kullanarak teste başlayabilir ve liselere giriş sınavları için daha sağlam bir altyapıyla hazırlanabilirler.

Çarpanlar ve katlarla ilgili örnek sorular, çıkmış soruları düzenlenmiş halde 4 sayfalık pdf dosyasında aşağıda bulabilirsiniz. Tek sayfada arkalı önlü çıktısını alarak kullanabilirsiniz.

LGS Çarpanlar Katlar Örnek Soruları

MEB tarafından yayınlanan örnek çarpanlar katlar soruları. Dikkat ederek çözünüz. Soruyu çözerken konu detaylarını unutmayınız.
Başla
Tebrikler - LGS Çarpanlar Katlar Örnek Soruları adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678Son
Geri dön

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Author: Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir