Hakkında

MatematikSinifi.net sitemiz dosya ve dökümanlarla öğretmen ve öğrencilere hitap eden kullanışlı ve eğitim öğretim yılı içerisindeki eksiklikleri gidermeyi amaçlayan bir sitedir. Site editörlerimiz öğretmenler olup içeriğindeki döküman ve testler öğretmenlerimizin katkı getirdikleri evraklardır. Sadece ortaokul matematik öğretmenlerimiz için hazırladığımız dökümanları paylaşıma açmaktayız.

BİZ KİMİZ

Matematik öğretmeni Abdullah SERİNKAYA. 2008 yılından bu yana edindiği tecrübe ve birikimleri paylaşmak için bilgi sahibi olmadığı bir ortamda ortamda yavaş ve emin adımlarla ilerlemek ve döküman paylaşımı adına gerekli dosyaları üreterek siz kullanıcılara sunmak.

ÜCRETSİZ KULLANIM

Sitemizin kullanımı tamamen ücretsiz olup sizden herhangi bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Sitemizdeki tüm dosya ve dökümanlara kesinlikle bir ücret talep etmemekteyiz.

TELİF HAKKI

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.