Afete Hazırlık Kulübü Evrakları

MEB tarafından öğrenci kulüpleri çizelgesinde yapılan değişiklikle birlikte Sivil Savunma Kulübü kaldırılarak bu kulüp yerine Afete Hazırlık Kulübü eklendi.

Afete Hazırlık Kulübü ile ilgili kulüp danışman öğretmeni olacak arkadaşlara yardımcı olmak için bu kulüp dosyalarını bu konu altına ekliyoruz. Afete Hazırlık Kulübü yıllık çalışma planı, Afete Hazırlık Kulübü toplum hizmeti çalışmalarını konumuzdan takip edebilirsiniz.

Afete Hazırlık Kulübü ile birlikte belirli gün ve haftalar programında da bu yönde bir değişiklik yapıldı. Belirli gün ve haftalar çizelgesine eklenen yeni gün ve haftalar tarihleri de dikkate alınarak şu şekilde oluşturuldu:

“Dünya Afet Azaltma Günü (13 Ekim)”, “Mevlana Haftası (2-9 Aralık)”, “Dünya Madenciler Günü (4 Aralık)” ve “Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası (20-27 Aralık)” .

Afete Hazırlık Kulübü Yıllık Çalışma Planı

Afete Hazırlık Kulübü yıllık planı içerisinde yapılacak etkinlikler, etkinliklerin amacı, etkinliklerin yapılacağı tarih ve Topluma Hizmet Uygulamaları birlikte verilmiştir.

Doğal Afetler Pano Çalışması

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Author: Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir