7.Sınıf Matematik Test Kitabı-Deneme Önerisi

7.Sınıf Matematik Test Kitabı-Deneme Önerisi nasıl paylaşım yapılacaktır?
1-Yayınevi-öğretmenlerimizin izni gereklidir.
2-Örnek sayfalar (en az 4 sayfa gereklidir)
3-Neden bu kitap tercih edilmeli (yazar gözünden açıklanmalı)

7.sınıflar için hazırlanmış tüm dersler veya matematik dersi kaynak kitap önerilerini buradan paylaşmak istedim. Listeyi güncelleyeceğim ama sizin görüşleriniz de önemli. Bu yüzden önerilerinizi:
Kitap İsmi-Yayın Evi-Sayfa Sayısı şeklinde yorumlarsanız tavsiyelerinizi yayınlarız.

7.sınıf güncel matematik müfredatına uyumlu ve matematik konu-kazanımlarını içeren evde derse yardımcı ve sınavlara hazırlık olarak çözebileceğiniz kitapları inceleyerek paylaşmak istedim. İncelediğim kitapları paylaşıyorum, alıp almamak size kalmış. Ama şunu belirtelim ki planlı ve doğru bir çalışma için özellikle matematikte bol soru çözmek gerekli. Hali hazırdaki ders kitaplarındaki sorular ders içerisinde zaten çözüldüğü için kon tekrarı ve kazanımların daha anlaşılır olması için kaynak kitap veliler tarafından tercih edilmekte.

Sadece test kitabı değil deneme kitaplarının da yeri ayrıdır. Deneme setleri kazanımları karışık olarak ele alıp sorularla öğrenci bilgilerini yoklar. Bu yüzden deneme setlerine de göz atmalısınız.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Author: Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir