2019 LGS (Liseye Giriş Sınavı) Puan Hesaplama (Online)

2019 LGS (Liseye Giriş Sınavı) Puan Hesaplama (Online) hesaplama robotumuz hazır. 2019 LGS Puan Hesaplama için hazırlamış olduğumuz LGS Puan hesaplama Motoru 2019 u kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. 2019 Liseye Giriş Sınavı puan hesaplama için doğru ve yanlış bilgileriniz gereklidir, gerekli girişleri yaptıktan sonra 2019 LGS puan hesaplama butonuna tıklayarak puanınızı öğrenebilirsiniz.

8. sınıfın sonunda yapılan merkezi sınava giren bir öğrencinin sınavdan alacağı Merkezi Sınav Puanını (MSP) hesaplamak için adayın ilgili testlerden yaptığı doğru ve yanlış sayılarını aşağıdaki LGS puan hesaplama aracına girdikten sonra hesapla butonuna basınız.

NOT: Doğru sayısı alanına net sayısını yazıp, yanlış sayısı alanını boş bırakarak da hesaplama yapabilirsiniz.

LGS Puanı Nasıl Hesaplanır 2019 , LGS Puan Hesaplama 2019, LGS Puan Hesaplama Robotu 2019 MEB,2019 LGS Puan Hesaplama, LGS Puan hesaplama Motoru , LGS Puanı Nasıl Hesaplanır , LGS Puan Hesaplama , LGS Puan Hesaplama Robotu 2019 MEB

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Author: Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir